telefon

+48 22 783 38 88


Port macierzysty Giżycko

Wszystkie nasze jachty stoją w Giżycku, znanym jako polska stolica żeglarstwa. Odbiór jachtu do czarteru, a później przekazanie go z powrotem po czarterze odbywają się zawsze w porcie STRANDA w Giżycku. Poniżej wskazówki dojazdu do portu.

Dojazd do portu

Adres:

Port "STRANDA"
ul. Pierunkowo 36
11-500 Giżycko

Samochodem:

  1. Jadąc obwodnicą Giżycka od strony Mrągowa, Rynu (Olsztyna) na pierwszym rondzie należy skręcić w lewo na ul. Wojska Polskiego. Jechać prosto aż do mostu nad kanałem Giżyckim (ulica brukowana). Za mostem prosto drogą szutrową aż do drogowskazu wskazującego kierunek do portu. Skręcić w lewo. Brama wjazdowa po lewej stronie.

  2. Jadąc od strony Pisza, Orzysza (Warszawy) - wjeżdżając do Giżycka, za przejazdem kolejowym skręcić w prawo, wjechać na obwodnicę Giżycka. Obwodnicą cały czas prosto (po drodze - po lewej supermarket Kaufland, potem prosto na rondzie, na skrzyżowaniu obwodnicy z drogą do Węgorzewa, prosto na kolejnym skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Świdry); na drugim rondzie skręcić w prawo na ul. Wojska Polskiego - dalej jak w pkt. 1

Zgłaszamy się tam do bosmana Zbyszka, tel. +48 506 473 588.

Jachtem:

Od strony wody, wypływamy z Giżycka Kanałem Łuczańskim na Jezioro Kisajno. Port "Stranda" znajduje się nad Zatoką Tracz jeziora Kisajno, po prawej stronie końca kanału, obok portu "Neptun".

Mapa dojazdu

projekt i wykonanie MKPOL.pl

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.