telefon

+48 22 783 38 88


Jacht żaglowy Cobra 33 - opis oraz czarter online

COBRA 33 to piękny jacht turystyczno-regatowy z 3 zamykanymi kabinami i obszerną messą. Zapewnia swobodny wypoczynek dla maksymalnie 9 osób. Zaprojektowany przez legendarnego Andrzeja Skrzata - konstruktora Tanga, Delphii i innych najdzielniejszych jednostek. Cobra 33 wyposażona jest w stacjonarny silnik Diesla, koło sterowe, ster strumieniowy i wiele innych udogodnień, które umożliwiają jednoosobowe prowadzenie jachtu, nawet z niedoświadczoną załogą. Jednocześnie ma wspaniałe właściwości nautyczne i śmiało może uczestniczyć w regatach. Jacht odpowiedni dla rodzin z dziećmi, ponieważ dzięki balastowi jest niewywracany, co gwarantuje 100% bezpieczeństwo. Jest to niewątpliwie jeden z najszybszych i najbardziej luksusowych jachtów na Mazurach.

Cobra 33 rzut wnętrza

WYPOSAŻENIE I OSPRZĘT:

 • TV LCD 17’ + DVD, radio, mp3
 • SILNIK Diesel Yanmar 16-17 KM
 • STER STRUMIENIOWY
 • KABESTAN ELEKTRYCZNY (podnoszenie masztu, miecza, czy wybieranie żagli jednym guzikiem!)
 • ECHOSONDA
 • w pełni wyposażony KAMBUZ z kuchenką gazową i zlewozmywakiem
 • LODÓWKA elektryczna (dodatkowy akumulator + ładowanie z silnika) 
 • podświetlany stolik kokpitowy
 • WC morskie (stacjonarne)
 • ŁAZIENKA z prysznicem i ciepłą wodą
 • OGRZEWANIE nawiewowe Webasto (umożliwia komfortowe pływanie nawet w październiku)
 • Profesjonalna, 5-cio zakresowa STACJA METEREOLOGICZNA
 • kompas, barometr, wiatromierz, termometr i wiele innych udogodnień

Cobra 33

Cobra

DANE TECHNICZNE

długość kadłuba 9,93 m
szerokość całkowita 3,33 m
długość KLW 9,61 m
szerokość KLW 2,66 m
zanurzenie do KLW 0,45-1,65 m
ciężar 4695 kg
ładowność 1100 kg
miecz, balast wewnętrzny 1500 kg
wysokość nad KLW 13,15 m
silnik stacjonarny Diesel 16-17 KM
zbiornik wody 100 L
grot 1 28,00m²
fok 20,80m²
załoga max.9 osób
kategoria projektowa "A"

BEZPIECZEŃSTWO

Cobra 33 jest jachtem balastowym, niewywracanym, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo żeglowania.

Dodatkowo posiada zabezpieczenia pokładowe w postaci 60 cm relingów na całym obwodzie jachtu. Relingi wykonane są z podwójnej linki stalowej nierdzewnej podpartej stalowymi słupkami i koszami.

Wszystkie nasze jachty posiadają ubezpieczenie JACHT-CASCO, OC.

KONSTRUKCJA KADŁUBA

Konstrukcja jachtu oparta jest o technologię skorupową z laminatów poliestrowo szklanych. Składa się z 3 skorup głównych, skorupy pokładu, skorupy kadłuba i skorupy rusztu konstrukcyjnego. Z wyjątkiem skorupy pokładu konstrukcja skorup jest monolityczna. Skorupa pokładu w miejscach przeznaczonych do komunikacji usztywniona jest przekładką l5mm z pianki typu Airex”. Wszystkie składowe kadłuba jachtu łączone są ze sobą na stałe przez klejenie i zlaminowywanie laminatem poliestrowo-szklanym. W miejscach mocno obciążonych poszycia wzmocniono powiększając odpowiednio jego grubość. Wszystkie detale wykonane z drewna zabezpieczono przed działaniem wody przez lakierowanie. Wszystkie detale wykonane z laminatu poliestrowo-szklanego zabezpieczono przed działaniem wody od zewnątrz warstwą specjalnej żywicy poliestrowej zwanej żelkotem, a od wewnątrz warstwą żywicy poliestrowej zwanej topkotem. Detale stalowe wykonano ze stali nierdzewnych polerowanych.

WIDEO

KOKPIT ZAŁOGOWY

Kokpit o wymiarach średnio L=3,OOm W=2,00m H=1,90m zagłębiony jest od pokładu 0,60m i otwarty w kierunku rufy i koła sterowego. Posiada również rozkładany, bardzo funkcjonalny stolik ze schowkiem na napoje. Jest to jeden z największych kokpitów występujący na mazurskich jachtach.

NAPĘD JACHTU

Podstawowym napędem jachtu jest ożaglowanie trójkątne bermudzkie składające się z grota i rolowanej genui. Ożaglowanie wsparte jest na maszcie z profilu duraluminiowego wzmocnionego dwiema parami want oraz sztagiem i achtersztagiem. Maszt ustawiony jest na pokładzie. Napęd stacjonarny silnikiem diesla, śruba składana z dwiema łopatkami. Jest to najlepszy układ napędowy w jednostkach czarterowych. 

DOSTĘPNE TERMINY

Posiadamy 3 jachty Cobra 33 – odpowiednio z lat  2009, 2011 i 2012. Poniżej mogą Państwo sprawdzić dostępność każdej jednostki w wybranym terminie.

Cobra 33 - wersja 2009

 

Cobra 33 - wersja 2011

 

Cobra 33 - wersja 2012

 


ZDJĘCIA COBRY

COBRA 33 - 2009COBRA 33 - 2011/BCOBRA 33 - 2012/Bprojekt i wykonanie MKPOL.pl

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.