telefon

+48 22 783 38 88


Jacht motorowy Houseboat Futura 860 - opis oraz czarter online

Ekonomiczny jacht motorowy FUTURA 860 to premiera roku 2013, adresowana jest do osób ceniących sobie komfort i wygodę. Nasze Houseboaty Futura 860 - 2015 posiadają 3 oddzielne zamykane kabiny oraz bagażnik rowerowy. FUTURA 860 może czarterowana bez uprawnień. Nowoczesne wyposażenie jachtu sprawia, że prowadzi się go łatwiej niż samochód. Dzięki sterom strumieniowym można bez wysiłku podchodzić do kei ze wszystkich stron, a najwyższej klasy systemy nawigacji pomogą ominąć każdą mieliznę. Eleganckie składane bimini pozwala zamknąć przestrzeń całego kokpitu aby ochronić załogę przed słońcem, wiatrem czy deszczem i pływać w warunkach maksymalnego komfortu.
 

futura860.gif

KONSTRUKCJA KADŁUBA

Konstrukcja jachtu oparta jest o technologię skorupową z laminatów poliestrowo szklanych. Składa się z 3 skorup głównych, skorupy pokładu, skorupy kadłuba i skorupy rusztu konstrukcyjnego. Z wyjątkiem skorupy pokładu konstrukcja skorup jest monolityczna. Skorupa pokładu w miejscach przeznaczonych do komunikacji usztywniona jest przekładką l5 mm z pianki typu Airex”. Wszystkie składowe kadłuba jachtu łączone są ze sobą na stałe przez klejenie i zlaminowywanie laminatem poliestrowo-szklanym. W miejscach mocno obciążonych poszycia wzmocniono powiększając odpowiednio jego grubość. Wszystkie detale wykonane z drewna zabezpieczono przed działaniem wody przez lakierowanie. Wszystkie detale wykonane z laminatu poliestrowo-szklanego zabezpieczono przed działaniem wody od zewnątrz warstwą specjalnej żywicy poliestrowej zwanej żelkotem, a od wewnątrz warstwą żywicy poliestrowej zwanej topkotem. Detale stalowe wykonano ze stali nierdzewnych polerowanych.

DANE TECHNICZNE

długość kadłuba 8,90 m
szerokość całkowita 3,20 m
zanurzenie 0,55 m
ciężar 4220 kg
ładowność 1200 kg
silnik YANMAR 21 KM 
spalanie  2-2,5 L /1h 
prędkość max 14 km/h 
GPS z mapą i głębokością  
ster strumieniowy dziobowy  
zbiornik paliwa 70 L
zbiornik wody 200 L
załoga

max. 7 osób

 

Houseboat Rea 900

Houseboat Rea 900 - rufa

ZABEZPIECZENIA POKŁADOWE

Pokład na całym swoim obwodzie wyposażony jest w barierkę ochronną z rurek stalowych nierdzewnych podpartych słupkami. Wysokość tego zabezpieczenia wynosi 40cm.

KOKPIT  ZAŁOGOWY

Kokpit o wymiarach średnio L=3,0 m W=2,80 h=2,20 m otwarty w kierunku rufy.

NAPĘD JACHTU

Napęd stacjonarny to niezawodny silnik - YANMAR diesel (21KM).

WYPOSAŻENIE

Jacht posiada ciepłą wodę, prysznic w toalecie, WC morskie, ogrzewanie Webasto, TV, RTV, lodówkę, echosondę, myjkę zewnętrzną, pokładową i wiele innych udogodnień. Dodatkowym innowacyjnym rozwiązaniem jest bagażnik rowerowy umieszczony na rufie, umożliwiający transport czterech rowerów. Kambuz wyposażony w dwupalnikową kuchenkę gazową, lodówkę elektryczną oraz zlewozmywak z wodą zaburtową i pitną umożliwia przyrządzanie najbardziej wykwintnych posiłków. Ogromną zaletą jachtu, umożliwiającą korzystanie uroków żeglarstwa, począwszy od kwietnia a skończywszy na październiku jest ogrzewanie webasto.

ROWERY

Nasza barka Houseboat wyposażona jest w bagażnik rowerowy na rufie, przeznaczony do przewozu 4 jednośladów. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów w cenie 15 PLN / dzień.

DOSTĘPNE TERMINY

Dostępność naszego jachtu motorowego Houseboat mogą Państwo sprawdzić w kalendarzu poniżej:

Houseboat Futura 860 - B 2015 model Rea 900

 

Houseboat Futura 860 - JWA model 2014

 


ZDJĘCIA JACHTU HOUSEBOAT

HOUSEBOAT FUTURA 860 model REA 900 - 2013 FUTURA - 2014 FUTURA - 2015projekt i wykonanie MKPOL.pl

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.